Villa Sima

Villa Sima


Wir haben gesehen, dass die konservative Villa Sima in Kalkan mit ihrer herrlichen Aussicht auf die Natur ein großartiger Ort ist. Wie viele Kilometer wohin in den Werbeaussagen. Sie sind auf Abstand und der Inhalt der Villa, Fotografie, alles ist genau wie beschrieben. Wir hatten einen besseren Urlaub als wir erwartet hatten. Unsere Adresse wurde in unserem nächsten Urlaubsplan festgelegt. Danke für alles.

Eşimle uzun zaman sonra tatil yapalım dedik ve villamızı kiraladık villa aynı bizim eski evimize benziyordu tek fark havuzunun olmasıydı bize bu durum çok güzel hissettirdi, villanın eşyaları temiz ve yeterliydi villa dışarıdan gözükmüyordu istediğimiz gibi dolaştık villanın içinde havuzda bolca yüzdük çok sevdik burayı tekrar geleceğiz rezervasyon yaptırdık bile 

Kız kardeşimin ailesi için Havuzlu Yazlık araştırırken Villa Sima’yı gördüm fiyat noktasında En Ucuz Villa olmasına rağmen 4 kişilik olması bizim de tatil yapabilmemizi sağladı. Kardeşim ve eşlerimiz ile bir haftalık güzel bir tatil geçirdik. Yazlık Villa Kiralamak isteyen ama maddi olarak zorlanan arkadaşlara öneririm.

Çocuklarımla birlikte Antalya Tatil Villa seçeneklerini araştırıyorduk. Müstakil Villa olmasını istiyorduk. Aynı zamanda bütçe noktasında Ucuz Villa seçeneklerini inceliyorduk. Eşimin önerisi ile Villa Sima da konaklamaya karar verdik. Çocuklarım ve bizim için güzel bir tatil oldu. Korona dan kaynaklı uzun zamandır bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyordum. Kaş Kalkan bölgesine de ilk defa gelmiştik çok beğendik. Kesinlikle tekrar geleceğiz.

Güvenlik Kodu