Villa Şirinyer

Villa ŞirinyerVilla Şirinyer’de balayı yapmak için rezervasyonumuzu yapıp tatil için yola koyulduk. Villa Şirinyer doğanın içinde temiz havanın olduğu güzel bir villa. Havuz da serinlerken doğanın manzarasına yeşilin bütün tonlarına şahitlik edebilirsiniz. Villadan içeri girdiğinizde kendinizi evinizdeymişsiniz havasına sokuyor. Korunaklı havuzlu villa olup dışarıdan kimsenin sizi görmemesi tesettürlü eşim için büyük avantajdı. Her şey için teşekkürler.

Eşimle Muhafazakar tatil villalarını araştırma yaparken 2 villa arasında kaldık ve villa Şirinyeri seçip rezervasyon yaptırdık. İyi ki bu villayı seçmişiz villayı çok beğendik. Her detay en ince ayrıntısına kadar en güzel şekilde düşünülmüş. Doğa manzarası sessiz ve sakin bir tatil geçirmemizi sağladı. Jakuzisinde köpük banyoları yapma fırsatı buldum. Jakuzi sayesinde kendimi çok iyi hissettim. Havuz başında oturup keyifli sohbetler etmek, kafa dağıtmak çok güzeldi.

Kız arkadaşım ile birlikte iş yoğunluğuna girmeden önce birlikte tatile çıkmak istedik. Antalya Kaş Kalkan Villa seçeneklerini incelemeye başladık. Villamızı beğendikten sonra rezervasyon yaptık ve kız arkadaşım ile birlikte villamızda romantik bir tatil geçirdik. Yalnızca bize ait olan özel havuzu ise ayrıca güzeldi, Kaş Kiralık Villa araştıran çiftlere öneririm.

Güvenlik Kodu