Villa Sonbahar

Villa Sonbahar


Kendi evimizin konforunda güzel doğa içerisinde sakin ve konforlu bir tatil geçirdik her şey için güzel nazik davranışlarınız için öncelikle teşekkür ederim. Bir aylık uzun Kalkan villa kiralama sürecinden sonra iyi ki bu villayı tercih ettik dediğimiz bir tatil oldu korunaklı havuzunun güzelliği, jakuzisinin sorunsuz çalışması tatilimizin vazgeçilmezi oldu tekrar teşekkürler.


Villa muhteşemdi sevgilimle gittiğimiz bir tatildi, temizliğine Özel havuzuna tasarımına her şeye 10 veriyoruz. Resimlerdeki gibi tıpa tıp çok rahat ettik ve memnun kaldık Denize çok yakındı araçla ulaşımı kolay oldu. İyi ki ev sahibimiz sizdiniz çok güler yüzlü ve yardımcı oldunuz. İnşallah seneye Kalkan villa arayışımızda ilk seçenek sizinle görüşmek üzere.

Eşimin yeni işini kutlamak için küçük bir tatil kaçamağı yapmak istedik. Bizimle birlikte 2 arkadaşımızın da bizimle konaklayabileceği 4 kişilik Villa arayışı içerisindeydik. Tatilimizi nerede yapacağımız konusunda da net bir karar veremediğimiz için bir türlü rezervasyon yapamamıştık. Arkadaşlarımız Kalkan Kiralık Villada konakladıkları için bize de Kalkan’ı önerdiler onların önerisi üzerine bizde Kalkan’da korunaklı özel havuzlu villa sonbahar da konaklamaya karar verdik. Her şey çok keyifliydi. Tatil İçin Villa araştıran arkadaşlara tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu