Villa Sophia

Villa SophiaAkadaşlarımızla yaz tatilimizin konforlu ve rahat edebileceğimiz bir villa arıyorduk ,hanife hanımın önerisi ile Kaş Lüks Villa Sophia’yı kiraladık her şeyiyle konforlu ve rahat rahat tatil yapabildik, özel havuzu korunaklı ve temizdi her şeyiyle güzel geçen bir tatil yaptık, teşekkür ediyoruz.

Villa Sophia'da ailem ve ortağımın ailesi ile beraber bir tatil geçirdik. Lüks villada her şey en ince detayına kadar düşünülmüş. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı ortağımla viskilerimizi yudumlarken iş stresimizi attık. Market ve restoranlarda yakında bulunmaktaydı bu sayede her ihtiyacımızı kolaylıkla karşıladık. Özel havuzu çok genişti, villada oldukça geniş ve şıktı. Modern ve şık dizayn edilmişti. Harika bir tatil geçirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz bu tatil bize çok iyi geldi.

Biz geniş ailemizle Almanya'ya taşındık Almanya'da yaşıyorduk bir süredir. Ama memleketimizi çok özledik ve tatil için Türkiye'ye dönmek istedik. Otel tatili değilde daha rahat hareket edebileceğimiz ailemizle baş başa olabileceğimiz bir villa arayışına girdik. Bulduğumuz villa Sophia'ya rezervasyon yaptırdık. Villaya gelip gördüğümüzde tek kelime ile bayıldık. Kiralık lüks villada harika bir tatil geçirdik. Mükemmel bir tatil oldu bizim için. Villa oldukça genişti, özel havuzu kocamandı. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı harika sofralarda yemeklerimizi yedik.

Güvenlik Kodu