Villa Suna 1

Villa Suna 1


Harika geçen bir tatil yaptık Muhafazakar Villa Suna 1 de, iyi ki bu villayı kiralamışız dedirtti bizlere çok güzeldi her şey villa yeni ve temiz di, jakuzisi sorunsuz çalışıyor özel havuzu her gün temizlendi geldiğimiz de de çok temizdi mutlu ayrıldığımız bir tatil yaptık. Teşekkür ederiz.

Tatil Villa Antalya da geçirmek istiyorduk. Fakat Muhafazakar Villa olması ilk önceliklerimizdendi. Aynı zamanda çocuklarımızla birlikte geleceğimiz için Lüks Villa olması bizim için güzel bir seçenek oldu. Tatilimiz tamamını villamızın içerisinde geçirdik. Aileler için bence çok güzel bir seçenek. Isıtmalı Havuzu sayesinde kızlarımızda rahat bir şekilde havuza girebildi. Aynı zamanda çocuk havuzuna da girdiler.

Eşimle birlikte Lüks Villa da güzel bir tatil yapmanın hayalini kuruyordum. Fakat işlerimizden kaynaklı bir türlü planlayamamıştım. Daha sonra ilk boşluğumda eşime sürpriz yapabilmek için Kalkanda Kiralık Villaları araştırdım ve rezervasyon gerçekleştirdim. Eşim Kalkan Tatilini duyunca inanılmaz mutlu oldu. Aynı zamanda villanın olanaklarının fazla olması sayesinde hiç dışarı çıkmadan tüm tatilimizi evimizde geçirebildik. İkimize de çok iyi geldi. Tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu