Villa Taner

Villa Taner


Villa Taner, die wir für den Urlaub kamen, hat uns unvergessliche Momente beschert. Wir suchten nach der günstigsten Villa für unseren Urlaub und hatten einen sehr günstigen Urlaub in der Villa Taner für unsere Tasche. Wir hatten die Sommerhitze satt und kühlten uns im Pool der Villa mit privatem Pool ab. Wir führten angenehme Gespräche vor dem herrlichen Bergblick der Villa mit Naturblick und schlürften unseren Kaffee vor Meerblick. Die Gelegenheit, einen ruhigen Urlaub zu verbringen, hat uns fast erneuert.


Villa Taner’i uzun araştırmalar sonucunda kiraladık çok memnun kaldık Villamız konum olarak merkezi bir bölgedeydi rahat ettik ulaşım konusunda, deniz manzarası da çok güzeldi keyifli bir tatil geçirmemizi sağladı villanın içide gayet lüks ve konforluydu her şey için teşekkür ederiz.

Kalabalık arkadaş gurubumuzla deniz manzaralı Villa Taner de 5 gün kaldık villamız korunaklı özel havuzlu, aynı zamanda kocaman bir jakuziye sahipti her şey için teşekkürler her olanağı kullandığımız keyifli bir tatildi.

Villanın tek sorunu denize uzak olmasıydı. Onun dışında her şey den memnun kaldım. Özellikle acente çalışanları kibar ve ilgiliydi. Herhangi bir isteğimiz olduğunda ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Havuzun temizliğini gün aşırı yapıyorlardı. En çok havuzundan memnun kaldım diyebilirim çok geniş ve temiz bir havuzu vardı. Manzarası ayrıca büyülüyordu. Kiralık villa tercih etmek isterseniz ben bu villayı tavsiye ederim.

Havuzundan çok memnun kaldım, genişti ve manzarası güzeldi. Her odasında klima vardı. Villayı teslim aldığımda ilk olarak tüm odalarını dolaştım. Temizliği güzeldi. Korona temizliği için özel ilaçlama yapıyorlarmış buda beni rahatlattı. Salonun ve mutfağın açık ve manzaralı olması güzeldi. Villa yüksekte olduğu için manzarası çok güzeldi. Mobilyalar orta kalitede fakat temizdi iyi kullanılmıştı. Ben güzel bir tatil geçirdim. Sessizlik ve huzur arıyorsanız tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu