Villa Ümit 1

Villa Ümit 1


Eşimle birlikte hafta sonu için Kalkan Villa tatili yapalım dedik. Antalya Kalkan Kiralık Villa seçeneklerini incelerken Villa Ümit 1’i gördük ve kiraladık bütçemize uygundu tam. Doğa Manzaralı Villa olması sayesinde huzur verici bir tatil geçirdik. Bu yoğunluğumuzun arasında 2 günün nasıl güzel geldiğini anlatamayız çok teşekkürler. Daha fazla vaktimiz olduğunda yine geleceğiz.

Her yeri ahşap, her köşesi romantizm kokan bir villaydı. Eşim ve ben çok beğendik. İmkanımız olsa daha fazla kalmak isterdik. Villanın havuzunda epey vakit geçirdik, bol bol güneşlendik. Bahçedeki tenteler dışarıdan görünmeyi engellediği için çok rahat ettik. Yemeklerimizi çoğunlukla kendimiz yaptık ama dışarıdan da söylediğimiz oldu. Kalkanın restoranlarını da beğendik. Villanın eşyaları gayet güzeldi. Odalarda klima olması tam bir kurtarıcı oldu. Antalya'da kiralık villa arayanlar için bu villayı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Tatilimizde rahat hareket edebilmek için dışarıdan görünmeyen villa arayışı içerisindeydik. Bu villa tam istediğimiz özellikleri bize sağladı. Villa bahçesi tamamen tentelerle çevriliydi. Villanın her yerinin ahşap doku ile kaplı olması çok güzel bir hava yaratmış, bizi betonun soğuğundan alıp içimizi ısıttı. Doğa içinde bulunması, temiz havası, kuş sesleri çok dinlendiriciydi. Güneşlenmek ve havuzda serinlemek gerçekten çok rahatlatıcıydı. İstanbul'un tüm stresini bir haftada attık. Muhafazakar kiralık villa arıyorsanız mutlaka bu villayı inceleyin derim.

Güvenlik Kodu