Villa Vanilla

Villa Vanilla


Ich hatte einen lustigen Urlaub mit meiner Familie in der Villa Kaplan, einer der konservativen Villenoptionen in Kalkan. Da meine Mutter verschleiert ist, haben wir uns für eine Villa mit geschütztem Pool entschieden. Also stieg meine Mutter ganz bequem in den Pool und schwamm. Aufgrund der Tatsache, dass die Villa einen Meerblick in der Natur hat, war es ein erneuter Urlaub, bei dem wir den Meerblick genossen, indem wir viel frische Luft und viel sauberen Sauerstoff einatmeten.

Villa Vanilla, where we spent our honeymoon, was a villa that gave us peace. We had very pleasant moments in the jacuzzi of the villa with jacuzzi, when we were overwhelmed by the heat in the villa with the sheltered pool, we swam in the pool and cooled off. We were very pleased with the villa, it was a romantic, enjoyable and special honeymoon for us.

7 gece kaldık. Konumu itibarı ile doğa ile tam iç içe. Çok yakınında her şeyi bulabileceğiniz market ve çok güzel restoranlar var. Doğa manzarası harika. Sessizliğin tadını çıkartıyorsunuz. Muhafazakar havuzlu villa olması sayesinde rahat bir hafta geçirdik bu eşsiz tatil için teşekkürler.

Sevgilimle geldiğimiz muhafazakar havuzlu villa olan villa Vanilla'da çok güzel bir tatil geçirdik. Ucuz kiralık villa arayışımıza da cevap veren villa Vanilla bizi ekonomik oluşuyla da çok memnun etti. Jakuzili villa Vanilla'nın jakuzisinde harika zamanlar geçirdik. Doğa içinde bulunmasıyla temiz havayı bol bol içimize çekerek adeta tazelendik. Villayı çok beğendik ve çok memnun kaldık. Çok şirin çok tatlı bir villaydı. Her şey için teşekkür ederiz ve villa Vanilla'ya gelmek isteyen herkese öneririm.

Kalkan kiralık villalarından villa Vanilla'da muhteşem bir balayı geçirdik. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda yüzerken çok rahat ettik. Villa çok şirindi. İnsanlardan uzak baş başa kaldığımız villada harika anılar biriktirdik. Bu anıları asla unutabileceğimizi düşünmüyorum. Ucuz villa oluşuylada bizi çok memnun etti. Havuz başında bulunan salıncakta çok keyifli sohbetler ettik. Villaya gelicekseniz kesinlikle arabayla gelin derim çünkü arabayla bile denize ve merkeze 10-15 dakika. Arabasız çok zor olucaktır. Biz arabayla gelmemize rağmen villadan pek çıkmadık.

Güvenlik Kodu