Villa Viserion 3

Villa Viserion 3


Mükemmel geçen 7 günden sonra yazıyorum buraya her şey muazzam güzeldi Kaş ta villa kiralamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz, jakuzi de yaptığımız köpük partileri, Özel havuzunun başında yaptığımız mangal partileri unutulmayacak kadar güzeldi hem ben hem arkadaşlarım çok teşekkür ederiz keyifli bir tatil oldu bizler için.

Havuzlu Villa Kiralayıp tatilimizi orada geçirmek istiyorduk. Ablam Kalkan Tatili yapmamızı önerdi. Bizde seçeneklerimizi Kalkan üzerinden ilerlettik. Korunaklı Havuzlu Villamızı kiraladıktan sonra çok güzel bir tatil geçirdik. Çocuklarımız için çocuk havuzun olması da ekstra güzel bir şey oldu. Sıkıldığımız zamanlar da çok rahat bir şekilde merkeze veya plajlara gidebildik. Ailecek tavsiye edebiliriz.

Kalabalık ailemle birlikte tatilimizi geçirebileceğimiz 6 Kişilik Villa araştırıyorduk. Önceliklerimiz villadan dışarı çıkmadan zamanımızı geçirebileceğimiz seçeneklerinin olmasıydı. En büyük korkumuz bu noktada çocuklarımızdı. Çocuk Havuzlu Villa kiralamıştık fakat yine de çocuklarımızın sıkılmasından endişe ediyorduk. Fakat villamızın içerisinde hamağın ve kaydırağın olması sayesinde çocuklarımız sıkılmadan tatili sonlandırabildik. Hatta hiç ayrılmak istemediler. Sizde bizim gibi düşünce içinde Günlük Kiralık Yazlık araştırıyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz

Güvenlik Kodu