Villa Voldemort

Villa Voldemort


We were very pleased with the villa, my wife and I loved Kalkan as the region, we liked it very much, we took bubble baths in the jacuzzi, and since I was indoors, being a sheltered villa allowed me to spend a comfortable time in the pool. We are satisfied with our choice of Kalkan Summer Villa, see you again next year.

Wir wollten dieses Jahr mit unserer großen Gruppe von Freunden Urlaub in der Summer Villa machen, wir haben Villa Voldemort gemietet, weil wir eine zentrale und geschützte Villa wollten, wir hatten einen lustigen und wunderschönen Urlaub, danke.

We were looking for a villa for vacation with my wife and children from France. Since I was closed, it was our priority to have a conservative villa with a private pool. We found a villa for rent in Kalkan with the recommendation of our friends and we were very pleased. We had a fun and peaceful holiday with my children and my wife in the villa located in the Kalamar region of Kalkan.


Kuzenler tatilimiz de bu yıl da Antalya Kiralık Villaları tercih ettik villa çok güzeldi, eşyalar yeni temizliği güzel yapılmıştı, özel havuzu her gün temizlen di, iki ayrı güzel jakuzi vardı her gün köpük partileri yaptık, akşamları havuz başın da yemeklerimizi yedik çok keyifliydi, ufak bir klima sorunu oldu villaya girdiğimiz de hemen ev sahibine söyledik gelip yaptılar bu kadar ilgili oldukları için ev sahibine de teşekkür ediyoruz, seneye görüşmek üzere.

Güvenlik Kodu