Villa Way 1

Villa Way 1


In our sea view villa research, we rented Villa Way 1, our villa was beautiful and its furniture was new, we had a very enjoyable holiday, we swam a lot in the sheltered pool with our friends, we had water fights, we prepared and ate meals in the evenings, A villa close to the sea, some of us went to the sea, and some of us preferred to swim in the pool. we had a holiday that we all left satisfied.

Pandemi dönemi hepimizi bunalttı evlere tıkarak. Hepimiz gerçekten evde durarak çok sıkıldık ama dışarı çıkmaya da korkar olduk. Herkese karşı ön yargılı olduk. Bizde otel tatili yapamayacağımızı anladık. Bu yüzden kiralık villa arayışına girdik. Villa Way 1'i bulduk. Fotoğraflarından bayıldığımız villayı gidip gördüğümüzde fotoğraflardan çok daha güzel olduğunu gördük. Özel havuzlu villanın havuzunda deniz manzarasına karşı yüzmek çok iyi hissettirdi. Herkese tavsiye ederiz villayı. Biz çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Ailemle deniz manzaralı villa Way 1'i kiralayıp bu yaz tatilimizi burada geçirdik. Sonsuzluk havuzunda manzaraya karşı yüzmek, yaz sıcağından kurtulmak çok iyi geldi. Havuz başında bulunan salıncağa oturup kitaplarımı okudum. Huzuru o salıncakta buldum diyebilirim. Villa çok konforlu ve rahattı. Odaları ferah ve aydınlıktı. Biz çok beğendik villanın her detayını. Böyle bir tatil yaşadığımız içinde çok mutluyuz. Herkesin böyle bir tatil yaşamak için villa Way 1'e gelmesini öneririz. Eminimki çok memnun kalacaksınız.

Güvenlik Kodu