Villa Westwood

Villa WestwoodYakın arkadaşımla Kaş da tatil yapmak istiyorduk oteller pahalı olduğu için villa kiralamaya karar verdik Villa Westwood ekonomik di bizi zorlamadı bütçe olarak, villayı çok beğendik her gün özel havuzun da doyasıya yüzdük, doğanın içinde sakin huzurlu geçen bir tatil yaptık .

Kız arkadaşımla birlikte Kaş Havuzlu Villa tatili yapmak istemiştik fakat Korunaklı Villa bulmakta zorlanmıştık. Bulsak bile bütçemizi çok zorluyordu. Villa Westwood tam olarak bize uygun bir seçenekti. Görür görmez hemen kiraladım. Eşimle birlikte güzel bir hafta tatil yapabildik. Bizim gibi öğrenciler ve balayına çıkmayı düşünen veya Balayı Villası arayan arkadaşlar için de uygun bir seçenek.

Eşime balayı yapamadığımız için telafi edebilmek için Kalkan Tatili hediye etmek istemiştim. Fakat otellere çok gitmek istemediğimiz için ne yapabileceğimi düşünürken arkadaşım Villa Tatili önerdi. Benim için çok uygun olmadığını düşünürken Villa Westwood’u gördüm Uygun Villa olması sayesinde eşimle birlikte burada bir hafta tatil yapabildik. Eşim de tatile çıkacağımızı duyunca çok mutlu oldu. Sevgilisine veya eşine tatil hediye etmeyi düşünen ama fiyattan dolayı zorlanan arkadaşlar kesinlikle düşünebilirler.

Güvenlik Kodu