Villa Yağmur

Villa Yağmur


I was in search of a Conservative Pool Villa for our Kalkan Holiday with my large family. After reviewing the options on Villa Sites, I rented Merkez Villa Yağmur. We had a fun holiday with my family. We visited all the places to visit in Kalkan. It was a holiday that we had a lot of fun…

Villa Yagmur, eine Luxusvilla von Antalya Kas Kalkan Villen, wo ich mit meiner Frau, meinen Kindern und Cousins ​​war, ist die Villa, die wir gewählt haben, weil es eine Villa mit privatem Pool ist. Wir haben mit meinem Kind im Pool gespielt und durch die konservative Poolvilla einen komfortablen Urlaub abseits fremder Blicke verbracht. Es war eine Freude, die Kinder zum Schlafen zu bringen und mit dem Blick auf die Villa mit Meerblick zu plaudern. Vielen Dank.


Kız arkadaşlarımla birlikte bride kutlaması için küçük bir tatil kaçamağı yapmak istemiştik ve Haftalık Villa Kiralaması yaptık. Villaya bayıldık deniz manzarasına ise ayrıca mest olduk çok güzel bir kutlama yaptık, özel havuzda havuz partisi bile yaptık her şey çok güzeldi eşimle balayı içinde buraya gelmeyi düşünüyorum.

İki aile olarak kiraladığımız villanın çok geniş ve kullanışlı olması bizleri çok memnun etti. Villa her tarafı temiz ve bakımlı olarak bize teslim edildi. Tatil süresince çocuklar ve eşlerimiz villadan çok memnun kaldılar. Özel havuzunda doya doya yüzüp eğlendiler. Ayrıca firma bizlere her konuda çok yardımcı oldu. Tatilimiz çok ekonomik oldu otellerden ucuza geldi diyebilirim. Bundan sonra kalabalık ve koşturmanın bitmediği otel tatillerine son verdik. Ailece huzurlu tatil yapmak isteyenlere öneririm.

Kardeşim ve ailesi ile beraber villa kiraladık. Ben eşim ve kızımla kardeşim eşi ve oğlu ile beraber Kalkan'da villada bir hafta tatil yaptık. Gelmeden eşlerimizin temizlik ve hijyen çekinceleri vardı. Villaya yerleşince derli toplu olması temiz ve hijyenik olması yüreğimize su serpti. Çocuklar ve eşlerimiz özel havuzun keyfini doyasıya yaşadılar. Akşam yemeklerini ve kahvaltılarımızı havuz başında manzaraya karşı yapmak, yemek sonrası kahvelerimizi yudumlamak çok güzeldi. Bizler bu tatilden çok memnun kaldık.

Güvenlik Kodu