Villa Yakamoz

Villa Yakamoz


Als 4-köpfige Familie wollten wir als große Gruppe Urlaub machen. Wir waren auf der Suche nach einer Villa zur Miete in Kalkan. Aber wir waren uns nicht sicher, ob wir eine freistehende Villa finden könnten, in der unsere ganze Familie wohnen könnte. Als wir auf der Website von Tatil Ne Kolay recherchierten, sahen wir die Villa Yakamoz. Da es sich um eine Villa für 11 Personen handelt, konnten wir mit der ganzen Familie übernachten. Wir hatten einen schönen Urlaub. Villa Kocaman hat uns gereicht und wir hatten einen angenehmen Urlaub.

Together with my wife and 2 daughters, we were searching for a Villa with Private Pool in Villa Sites for a holiday in Kas. With everyone recommending the Kalkan region, we started to examine the options in the Kalkan region. We decided to have a holiday in Villa Yakamoz, which is a sheltered villa with a pool. We made the right decision. Because we had a very nice holiday with the comfort of being able to go to the center at any time without getting involved with the crowd of Kalkan. I recommend it to friends who are planning a vacation with their family.


Kalabalık ailemle geldiğimiz villa Yakamoz da 10 gün kaldık. Bu 10 gün bile bize yetmedi keşke daha çok kalsaydık dedik. Seneye 2 hafta rezervasyon yaptırıp geleceğiz. Villa Yakamoz dan çok memnun kaldık. Muhteşem deniz manzaralı villanın manzarasına karşı keyifli sohbetler eşliğinde enfes sofralarda yemek yemek mükemmeldi..

Ailece bir tatil yapmak hep hayalimiz idi. Bu yıl bunun için bir adım attık ve Kalkan'da büyük ve ferah bir villa kiraladık. Deniz manzaralı villanın manzarası huzurlu ve güzel bir tatil yapmamızı sağladı. Özel havuzun keyfini çocuklar doya doya çıkarttılar. Ailece yaptığımız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri bizleri bir arada dahada kaynaşmamızı sağladı. Akşamları yemekten sonra Kalkan sokaklarında dolaşmak mehtabı seyretmek hepimize iyi geldi. Villa Yakamoz'u herkese tavsiye ederiz. Biz çok memnun kaldık.

Kalabalık arkadaş topluluğu olarak geldiğimiz Kalkan'daki villa tatili muhteşemdi. Arkadaşlarla villaya yerleştikten sonra eğlenmeye başladık. Villanın büyük olması hepimizin rahat etmesini sağladı. Arkadaşlarımla bol bol özel havuzda havuz sefası yaptık. Sabahlara kadar eğlendik. Otelde olsaydık ve böyle aşırı eğlenmemizden dolayı bolca şikayet alırdık villada kendi başımıza olmamız böyle eğlenceli bir tatil geçirmemizi sağladı. Deniz manzaralı villada manzaraya karşı içtiğimiz vodkalar, viskiler,rakılar çok iyi gitti. Villadan çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu