Villa Yasemin

Villa Yasemin


Wir hatten einen entspannten Urlaub mit meinen jungen Cousins ​​in der konservativen Poolvilla. Wir hatten so viel Spaß. Wir haben uns dank der Villa mehr verbunden. Wir liebten jedes Detail der wirtschaftlichen Villa. Jedes Detail wurde für uns bis ins kleinste Detail durchdacht, es gab allerlei Utensilien in der Küche. Wir waren fasziniert von den Holz- und Steindetails der Villa. Wir waren auch gerne in der Natur, wir waren sehr zufrieden mit der Villa, danke.

We decided to rent a villa in Kalkan with my friends instead of a hotel this year. We had very little time to evaluate the options. We were between two villas, but we decided on Villa Yasemin, where we could be economical and more comfortable. .

Kesinlikle gitmeye değecek bir Villa. İlk başta biz nereye geldik diyorsunuz ama sonraları buradan gitmek istemiyorsunuz. Villanın tek dezavantajı toprak yol olması. ancak araç ile rahat gidiyorsunuz altı falan çarpmıyor. Bunun dışında herşeyyyyyy dört dörtlüktü.Jakuzisin de köpük banyoları yaptık korunaklı havuzun da rahat rahat yüzdük , doğa manzarasına karşı balkonumuz da kahveler içtik. Firma sizinle evden çıkıp gelene kadar her şeyimizle ilgilendi. her şey den çok memnun kaldık. yine geleceğiz.

Güvenlik Kodu