Villa Yelken

Villa Yelken


Amcamlar bizim aile derken kalabalık olarak tatil yapalım dedik bize uygun seçenekleri incelerken aralında en çok beğendiğimiz Lüks Villa Yelken oldu , deniz manzarası hala aklımda çok keyifliydi gerçekten sabah böyle bir manzaraya uyanmak insanı iyi hissettiriyor. Özel havuzunda manzaraya karşı oyunlar oynayıp yüzdük.

Villa Yelken, die eine freundliche Atmosphäre hat, in der wir uns mit unseren Freunden vom Trubel der Stadt erholen und gleichzeitig eine schöne Zeit verbringen können. Am Abend versammelten wir uns mit unseren Freunden an dem Tisch, den wir im Garten aufgestellt hatten, und nahmen unsere Mahlzeiten bei einem angenehmen Gespräch ein. Wir nippten an unseren Getränken. Es war unglaublich angenehm, Wein mit Blick auf die Villa mit Meerblick zu trinken. Der Geschmack blieb in unserem Gaumen. Es ist einer der seltenen Orte, an die ich gehen kann, um einen kleinen Kurzurlaub zu machen, wenn sich die Gelegenheit und die Gelegenheit bieten. Vielen Dank für alles.

Kalabalık bir aile olduğumuzdan otel tatili yerine villa tatili tercih ettik. Ve bu tercihimizi villa Yelken’le değerlendirdik. Villa Yelken şık görünümünün yanında modern ve kendimizi çok özel hissettiğimiz bir villaydı. Deniz manzaralı villanın en güzel yanı manzaraya karşı huzuru bulmaktı. Özel havuzunda yüzerek sıcaklardan kurtulduk, serinledik. Kalabalık olmamıza rağmen keyifli ve ruhumuzu dinlendirdiğimiz bir villaydı.

Öncelikle Tatil Ne Kolay ekibine ve Nihat beye çok teşekkür ediyorum. Sayenizde mükemmel bir tatil geçirdik bu pandemi süresinde izole bir tatil yapma fırsatı kolay kolay bulunmuyor. Kalabalıktan uzak olmak virüs bulaşma riskinin az olduğu ortamda olmak güven vericiydi. Ayrıca villa biz gelmeden dezenfekte edilmiş. İçimiz çok rahattı. Muhafazakar havuzlu villanın havuzunda herkesten uzak rahat rahat yüzme fırsatımız oldu. Villayı çok beğendik, çok memnun kaldık tekrar geleceğimize eminim, herkese tavsiye ederim.

Kalabalık ailem ile denize yakın villa olan villa Yelken'e geldik. Kızımın bebeği için bebek yatağı ve mama sandalyesi bulunan villa çok güzel bir tatil yapmamıza imkan sundu.Villanın korunaklı havuzlu olması bizim için çok önemliydi. Kızım bebeğiyle hep havuzda vakit geçirdi. Biz denize gidip serinledik ama kızım yabancı gözlerden uzak olmak istediği için villadan dışarı bile çıkmadı ve villayı çok sevdi. Manzaraya karşı terasındaki koltuklarda keyif kahveleri içmenin tadı hala damağımızda.

Güvenlik Kodu