Villa Yıldız

Villa Yıldız


Nişanlım ile birlikte son Patara da kiralık villa araştırmaya başladık. Bize uygun tarihler için konaklayabileceğimiz Özel Havuzlu Villa seçeneklerini incelerken Tatil Ne Kolay aracılığı ile Kalkan Villa Yıldız’ı kiraladık. Havuzunun farklı bir tarzı vardı. Beğendik. Jakuzisi keyifliydi Tekrar gelmeyi isteriz. Her şey için teşekkür ediyoruz.


Ailem ile birlikte sessiz sakin gürültüden uzakta bir tatil yapmak istemiştik aynı zamanda da Deniz Manzaralı Villa da konaklamak istedik. Villa Sitelerini inceledikten sonra bize en uygun olduğunu düşündüğümüz Özel Havuzlu Villa Yıldız’ı kiraladık. Aileniz ile birlikte manzarası olan bir yerde tatil yapmak isteyen arkadaşlar için güzel bir seçenek….

Eşim ve çocuklarım ile birlikte Kalkan Tatili yapmaya karar verdik. Biz Deniz Manzaralı Villa da kalmak istiyorduk. Fakat fiyatları bütçemizi zorladığı için karar değiştirmek zorunda kalmıştık. Daha sonra Patara bölgesinde bulunan tam istediğimiz gibi bütçemizi zorlamayan Uygun Kiralık Villa Yıldız’ı kiraladık. Ailemiz ile birlikte güzel bir tatil geçirdik…

Güvenlik Kodu