Villa Yuva

Villa Yuva


Bu yılki tatilimiz de Kalkan da kiralık villa yerine Fethiye’de kiralık villa araştırması yaptım ve ailem ve bize uygun olan Villa Yuva’yı kiraladık ekonomik ve muhafazakar bir villa idi bizi çok zorlama dı o yüzden sizlerde bizim gibi doğanın içerisinde huzur dolu bir tatil yapmak isterseniz tavsiye ederim.

Fethiye de Kiralık Yazlık araştırıyordum. Fakat küçük bir villa istemiyordum. Bu yüzden Müstakil Villa önceliğimizdi. Villa Sitelerini incelerken sonunda villamızı kiraladık. Çok beğenerek kiraladım. Villamızın dışının ahşap yapılı olması bahçesinin geniş olması tam olarak hayalini kurduğum şekildeydi. Annem ve babamda çok beğendiler. Ailecek birlikte huzurlu bir tatil geçirdik. 60 yaş aralığında anne babaların beğenerek konaklayacağı bir villa seçeneği tavsiye ederiz…

Annem babam ve kardeşlerim ile birlikte uzun zamandır birlikte tatile çıkamamıştık. Bundan dolayı Muğla Villa Kiralayıp aileme sürpriz yapmak istedim. Annem ve babamın yaşlarından dolayı Doğa Manzaralı Villa kiralamaya karar verdim. Villa seçeneklerini incelerken Muhafazakar Villamızı Fethiye de kiraladım. Annem ile babamın çok beğeneceği ahşap yapılı bir villa kiraladım. Onlar çok havuza girmeseler bile kardeşim ve ben havuzun tadını çıkardık. Ailecek yaptığımız tatilimiz çok güzel sizlere de tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu