Villa Zey

Villa Zey


Nach langen Recherchen mit meiner großen Familie haben wir uns für die Villa Zey entschieden, unsere Villa war sehr besonders und schön, wir waren in jedes Detail verliebt, die Einrichtung der Villa war sehr luxuriös, die Mahlzeiten, die wir abends mit Meerblick eingenommen haben, waren Unvergesslich, es gab auch eine Indoor-Pool-Option, wir haben es genutzt, als uns im Infinity-Pool langweilig wurde, wir hatten einen sehr schönen Urlaub. .

Yakın arkadaşlarımla geldiğim Deniz manzaralı Villa Zey’de unutulmaz bir tatil yaptık villada yok yoktu gerçekten sauna, hamam, jakuzi olması sayesinde sadece özel havuzda yüzmek zorunda kalmadık çok keyifli bir tatil yaptık teşekkürler.

Kalabalık ailemle uzun araştırmalarımızdan sonra Villa Zey de karar kıldık villamız çok özel ve güzeldi her detayına mest olduk villanın içi çok lükstü, akşamları deniz manzarasına karşı yediğimiz yemekler unutulmaz güzeldi, kapalı havuz seçeneği de vardı sonsuzluk havuzunda sıkıldığımız da orayı da kullandık çok güzel bir tatil yaptık.

Sevgilimle geldiğimiz kiralık yazlık villa Zey'de muhteşem anlar geçirdik. Ultra lüks villanın imkanları birbirinden güzeldi çok keyif aldık villanın her detayından. Masa tenisi, bilardo,hamam,sauna imkanlarından bol bol yararlandık. Mükemmel bir deniz manzaralı villa olan Villa Zey'in bahçe mobilyalarında oturduk keyifli sohbetler ettik hiç kalkmak istemedik manzaraya karşı oturduğumuz koltuklardan. Tatil anılarımızı çekildiğimiz fotoğraflarla ölümsüzleştirdik. Villanın her bir noktası fotoğraf için bile harika. Çok memnun kaldık villadan. Herkese tavsiye ederim. Asla pişman olmayacaksınız.

Ev kurma telaşı, koşuşturmacası, stresinden kurtulduğumuz balayı tatilimiz için gittiğimiz Villa Zey oldukça lüks villa ve harika bir villaydı. Villadan dışarı hiç çıkmadık, çıkmaya ihtiyaç bile duymadık. Çünkü villanın içinde masa tenisi, langırt, bilardo masası, sauna, hamam her türlü imkan vardı. Yarışmalar yaptık çok eğlendik. Özel havuzlu villa kapalı havuzlu olduğundan o kadar rahat bir şekilde yüzdük ki her şey çok güzeldi. Muhteşem deniz manzaralı villanın bahçesinde manzarayı izlemek manzaraya karşı sohbetler etmek mükemmeldi.

Güvenlik Kodu