VillaFeiza

VillaFeiza


Annem babam ve kardeşlerim ile birlikte uzun zamandır birlikte tatile çıkamamıştık. Bundan dolayı Kalkan Villa Kiralayıp aileme sürpriz yapmak istedim. Doğa Manzaralı Villa kiralamaya karar verdim. Villa seçeneklerini incelerken Muhafazakar Villamızı kiraladım. Onlar çok havuza girmeseler bile kardeşim ve ben özel havuzun tadını çıkardık. Ailecek yaptığımız tatilimiz çok güzeldi sizlere de tavsiye ederim.

Kalabalık arkadaş grubumuz ile birlikte Haftalık Villa Kiralamak istiyorduk. Öğrenci olduğumuz için Uygun Kiralık Yazlıkları filtreledim. Tüm arkadaşlarımızın beğendiği bir villa bulmak çok zor oldu. Ama sonunda Villa Feiza’yı kiraladık. Muhafazakar Havuzlu Villa olması sayesinde arkadaşımız da gönül rahatlığı ile havuza girebildi. Arkadaşlarımızla birlikte güzel bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz.

Kuzenlerim ile birlikte her yıl yaptığımız tatil için bu sefer otel yerine villa kiralamaya karar verdik. Havuzlu Kiralık Yazlık araştırmasını dayım yaptı. Daha sonra bize Villa Feiza’nın fotoğraflarını attı. Fotoğrafları ilk gördüğümde Doğa Manzaralı Villa olduğu için çok beğenmemiştim. Ama villaya gidip gözümle görünce çok beğendim. Villamızın saunalı ve Kapalı Havuzlu Villa olduğunu gidince gördük ve kesinlikle çok beğendik. Her gün saunaya girdik. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu