Fethiye Gece Hayatı Rehberi | Fethiye Barlar Sokağı, Gece Kulüpleri

Fethiye gece hayatı, tatilde yalnızca dinlenmek için değil, bütün gece dans etmek ve bir bardan diğerine geçerek eğlenmek isteyenlerin de öncelikli tercihlerinden biri oluyor. Gün boyunca denizin, güneşin, harika plajların tadını çıkardıktan sonra yenilenen ve tazelenen enerjinizi atma zamanı geliyor! Akşam olunca otele çekilip uyumak hiç bana göre değil diyenlerdenseniz, Fethiye barlar sokağı ve çeşitli mekanlarıyla birlikte harika bir liste hazırladık.

Fethiye Gece Hayatı: Uyumayan Bir Tatil Beldesi!


Renkli bir eğlence anlayışınıza sahipseniz Fethiye bu anlamda tüm beklentilerinize cevap verecek kadar çok seçenek barındırıyor. Çoğunlukla İngiliz turistleri görebileceğiniz kalabalık sokaklarında yeni birileriyle tanışmak, güzel müzikler dinlemek, sabaha kadar dans etmek yıllar sonra bile tatilin unutulmayan anıları arasında yerini alıyor. Fethiye’nin en popüler eğlence mekanları için birlikte göz atalım…

Fethiye Barlar Sokağı (Hisarönü Barlar Sokağı)

Fethiye gece hayatı demek, Hisarönü barlar sokağı demektir... Hemen hemen bütün gece kulüpleri ve barların yer aldığı uzun ve kalabalık sokakta kendinizi bir film setinde gibi hissedebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin doruklarına çıkan mekanlarda dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Fethiye Barlar Sokağı’nda bulunan bazı eğlence mekanları şu şekilde:

Revolution

Hisarönü Barlar Sokağı içindeki en büyük ve en popüler mekân denince akla Revolution gelir. Fethiye’de tatil yapan herkesin yolu mutlaka buradan geçmiştir. Eğlence anlayışınız sabaha kadar süren yüksek frekanslı müzik eşliğinde non-stop eğlence ise, Fethiye Revolution mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisi…

Time Out Club

Bir başka eğlence mekânı Time Out Club, yine oldukça büyük ve hareketli mekanlardan biri. Genellikle Türk tatilcilerin tercih ettiği bir yer olmakla birlikte fiyatlar da son derece uygun.

Paspatur Barlar Sokağı

Hisarönü Barlar Sokağı’na kıyasla daha sakin ve “hem oturup bir şeyler içelim hem de müzik dinleyelim” mantığındaki mekanların yer aldığı bir sokaktır Paspatur Barlar Sokağı… Arkadaşlarınız veya sevgilinizle sohbet ederek eğlenceli dakikalar geçirmek isterseniz burada yer alan barlara bir göz atalım:

Kum Saati Bar

Fethiye gece kulüpleri içinde kendine sağlam bir yer edinmiş mekanlardan bir diğeri de Kum Saati Bar… Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü işletmecisi ve çalan güzel müzikleriyle kendini birkaç adım öne taşımayı başarmış bir yerdir. Akşamüstü saatlerinde kahve-nargile keyfi yapmak için son derece ideal.

Deep Blue Bar

Fethiye’yi uzun yıllardan beri tanıyan kişilere Fethiye’de hangi barlara gidilmeli diye bir soru sorarsanız size ilk vereceği yanıt Deep Blue Bar olacaktır. Burası hem eski hem de artık kemikleşmiş müşteri kitlesiyle Fethiye’nin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Canlı müzik eşliğinde keyifle içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.

Mango Bar

Mango Bar rezervasyonla gidebileceğiniz barlardan biri. Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren Mango Bar, farklı gösteri ve şovlar düzenleyerek müşterilerin heyecanını her daim canlı tutmayı biliyor. Mekâna giriş ücretli ve eğlenirken konforundan ödün vermeyenler için içeride rezerve edilebilen localar bulunuyor.

Flow Art Lounge Bar

Fethiye’deki barlar denince sadece sabaha kadar yüksek müzikte eğlence akla gelmemeli elbette. Farklı tarzlarda eğlence anlayışına sahip olan insanlar için de son derece nezih ve kaliteli mekanlar mevcut. Bunlardan biri de Flow Art Lounge Bar. Sanatsal bir iç dekorasyon tasarımına sahip olup, her akşam canlı müzik ve bazı geceler Salsa geceler düzenliyor. Ayrıca lezzetli kokteyllerinden mutlaka denemelisiniz.

Fethiye gece hayatı rehberimizin ardından “Fethiye gezilecek yerler” yazımıza göz atmanızı, bu muhteşem tatil beldesinin tadını doyasıya çıkarmanızı öneririz.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz