Kalkan’da Bulabileceğiniz Birbirinden Güzel Villa Konseptleri

Kalkan kiralık villa konseptleri harika tatillere ev sahipliği yapıyor! Bu yaz tatilinizi Kalkan’da geçirmek istiyorsanız bu villaların boyutları, stiller, tasarımı, mimarisi ve konumları hakkında farklı özellikler barındıran birbirinden güzel seçeneklerle tatilnekolay.com sayesinde tanışabilirsiniz! 

Kalkan’a geliyorsanız ve konaklama için bir villa kiralamayı düşünüyorsanız, işte karşınıza çıkacak olan villa türleri…

Kalkan Kiralık Villa Deyince Akla Tatilnekolay.com Gelir! 


  


Modern Villalar

Kalkan’da, aklınıza gelebilecek her türlü modern özelliklerle donatılmış lüks ve ekonomik olanaklar içeren villalarımız mevcuttur. En minimal tasarım detaylarından, tropikal bir orman ambiyansı veren konseptlere kadar farklı türden mekanlar yaratılmıştır. Aynı zamanda tropikal bir doğa ile çevrelenmiş bir ortama kentsel bir hava katan ultra şık ve çağdaş bir mimari ile de karşılaşabilmeniz mümkün…

Gelişmiş tv ve ses sistemleri, tüm manzarayı evin içine taşıyan camlar, kapılar, pencereler, süite banyolar, en üst düzeyde keyifle bir tatil geçirebilmeniz için tasarlanmış şık ve modern villaların harika birer örneğidir. Kalkan’da yapacağınız modern villa seçimleriniz gerçekten de siz seçici-dikkatli gezginleri memnun edecek türden… Villa Aslan, muhteşem bir modern villa konsept örneklerinden biridir. Burada modern esintinin taş duvarlarla harmanlanmış otantik dokusunu hissedebilirsiniz.


 

Geleneksel Villalar

Kalkan’ı en iyi şekilde yaşayabilmek için, lüks villalar ve modern mimarinin yanı sıra geleneksek mimari ile ön plana çıkan villalarımız da sizi bekliyor!

 

Villa Likya örneğinde olduğu gibi, deniz manzarasının harika yansımasını terasa taşıyan salaş bir ambiyans, Kalkan’ın geleneksel yapısıyla uyumlu bir yapıya sahiptir.

 

Aynı şekilde Villa Ruby de, geleneksel villa tatilini tasvir eden ve özel olarak dizayn edilmiş mobilya ve döşemeleriyle, Kalkan’ın zengin kültürünü yansıtmaktadır.


 

Doğu-Batı / Çağdaş Villaların Karışımı

Minimal olarak tasarlanmış, hem modern hem de otantik ambiyansa sahip olan Kalkan’daki kiralık villalar, doğu ve batı aksanlarının doğru dokunuşlarından gelen mükemmel karışımı sunar.

 

Villa Samui, bu anlamdan farklı kültürlerin izlerini arayan misafirlerimize hitap etmek için muhteşem bir tasarıma ev sahipliği yapmaktadır.

 

Ahşap dekorasyon detaylar, yerel olarak yapılmış el sanatlarından izler taşıyan objeler, Kalkan’a dair unsurlar, modern ve lüks bir yaşam arıyorsanız, o zaman doğu ve batı kültürlerinin harika bir estetiğini sunan Villa Samui tercih etmeniz gereken bir villadır.

Orman-Doğa Manzaralı Villalar

Nihai inziva için, orman (doğa) manzaralı villalar, her şeyden kaçmak isteyen konuklar için özel bir mekan sunar. Yemyeşil bir doğanın ortasında yer alan Villa Çırağan, güzel peyzajlı bahçelere, palmiye ağaçlarına ve size en üst düzeyde rahatlama sağlayacak doğanın ortasında bir kaçış şansına sahiptir.

Yamaç Villaları

Kuşbakışı bir manzara sunan yamaçta yer alan Kalkan kiralık villalar, evlerinden uzakta kendi evlerinde gibi dinlenmek isteyen konuklar için huzurlu bir ortam sağlayan tenha bir vaha sunar. Villa Truva, nefes kesen ile ideal tropik cennet ambiyansı ile böyle bir örnek teşkil etmektedir.

Sakin ve tenha bir konumda yer alan yamaç villaları, en gözde cazibe merkezlerine ve plajlara araçla çok da uzak olmayan konumlarda yer alır. Kalkan’ı her yönüyle karış karış keşfetmek isteyen misafirlerimiz için idealdir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz