Kiralık Tatil Villaları Konaklama Sektöründe Nasıl Oyun Değiştirici Oldu?

Kiralık villa tatili, pandemi koşullarının da etkisiyle konaklama anlayışını kökten bir değişime uğratan, kabul edilmiş konaklama tercihlerinden farklı bir alternatif olarak, yenilikçi ve çok başarılı bir yüzüyle çıkıyor karşımıza. 

Günümüzde kiralık villalar birçok seyahat sever için modern çekicilik unsurlarıyla tasarlanıyor ve sunuluyor. Kiralık tatil villaları, hem misafirler için hem de mülk sahipleri için konaklama sektöründe oyun değiştirici olduğunu kanıtlıyor. Kaş, Kalkan, Bodrum, Fethiye gibi harika bölgelerin cazibesinde büyük bir fark yaratıyor.

Kiralık Tatil Villaları, Özgürlük ve Keşfetme Duygusunu İfade Eder; Deneyimsel Seyahatte Son Noktadır

Her zaman tüm imkanlara erişime sahip olduğunuz, kendinize özel tatil villanızda kalmak, kendi tatil tarzınızı takip edebileceğiniz anlamına gelir; yani canınız ne isterse onu yapmak…

İster gece yarısı havuza girmek ister kıyafetlerinize dikkat etmek zorunda kalmamak olsun, tam bir mahremiyet bu özgürlük hissine katkıda bulunur.

En iyi kiralık villalar, rüya gibi bir konaklama deneyimi sağlayan tasarım, tesisler ve mimarinin her unsuruyla bütüncül bir halde ele alınır. Muhteşem manzaralara sahip modern mimari başyapıtlardan, daha mütevazı konseptlerdeki sahil manzaralı geleneksel tarzdaki evlere kadar her türde bulunan villalar mutlaka herkese hitap eden bir seçenek barındırıyor. Dekorasyondan mobilyalara kadar özel yazlık villaların hayal gücünüzü harekete geçiren ve ilham veren bir yönü vardır.

Kiralık Tatil Villaları Kişiselleştirilmiş, Hoş Deneyimler Vaat Ediyor ve Her Biri Bir Karaktere Sahip…

Kiralık bir villada deneyimsel bir konaklamanın güzelliği, tatilinizin kişiselleştirilmesidir. Geziniz sırasında, kendi mutfağınız, dinlenme alanlarınız ve yüzme havuzuna sahip olmak, tatilinizi kişiselleştirir, böylece zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bazı villalar cesur, cüretkar ve sanatsal açıdan yaratıcı bir biçimde tasarlanırken, bazıları ise egzotik, romantik, çok havalı veya ultra modern esintilerle hazırlanmıştır. Her birinin kendi karakteri vardır.

Misafirler villa tatilinden her geçen gün daha hoş etkileşimler ve yenilikler beklerken, beş yıldızlı otelcilik sektörü de hizmet kalitesinde çok daha incelikli hale gelmek zorunda kaldı.

TNK Tatilnekolay yönetim kurulu başkanı Nihat Ak, Altın Palmiye için verdiği bir röportajda villa sektörüyle ilgili son durumdan şu şekilde söz ediyor;

Villa turizmi oteller ile eş değer konuma gelecek mi?

Bence bu sorunun tam tersini sormak lazım. Pandemi sonrası oteller de kendilerini villa turizmi gibi izole edebilip ayakta duracaktır. Bu durum meslektaş olma sebebiyle bizleri daha fazla üzse de ben bu süreçte otellerinde ayakta durmalarının yolunun kesinlikle izole olmalarından geçeceğini düşünüyorum.”

Kiralık Tatil Villaları Ev Havasında; Aşinalık ve Farklılık Arayan Misafirlere Hitap Eden Benzersiz Özellikler Sunuyor

Kendi tatil villanızda sevdiklerinizle vakit geçirmek için rezervasyonu yaptığınızda kesinlikle göze çarpan şey, genel stilden küçük dokunuşlara kadar her şeyin özenle hazırlanmış olmasıdır. Her alanda kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlayan, tek tek özenle seçilmiş unsurları kucaklayan, villa deneyiminin her yönüne zaman ve dikkat harcanır. Villa dekorasyonlarımızın adeta sanat sergilerine benzeyen bir titizlikle hazırlanmasının altında, misafirlerimizin kendilerini özel hissetmesi ve mekandaki düşünceyi, sevgiyi ve yaratıcılığı hissedebilmelerini sağlamak bulunuyor…

Kiralık villa tatili fikri elbette yeni bir şey değil. Ancak seyahat severler, hem ortak anlara hem de mahremiyete izin veren muhteşem tesislerde ayrıcalıklı imkanlara sahip olmanın değerini anladıkça, misafirlerimiz ile villalarımız arasında ilişki çiçek açıyor.

Misafirlerimizin bir tatilden beklentisi, kendi evleri gibi tanıdık gelen rahat bir konfor alanı sunan mekanda dinlenmek ve mutlu hissetmektir. Aslında bu kadar basit… Bizler de TNK tatilnekolay ekibi olarak basit görünen şeylerin ardında aslında nasıl bir emeğin yattığının farkında ve bilincindeyiz. Sonsuzluk havuzları, deniz manzarasını kucaklayan harika manzaralar, turkuaz maviye bakan bir jakuzi ve villanızın bahçesinde mum ışığında hazırlanmış bir akşam yemeği sofrası… İşte muhteşem bir hayal! Hayallerinizi gerçekleştirmek için daima yanınızdayız.

Oyun Değiştirici: Kiralık Villalar!

Tatiller artık bilinçli bir şekilde planlanan, rahatlama, dinlenme, insanın kendi özüne dönme süreçlerini kapsayan birer deneyim haline geldi. Hayata dair yaratıcı ilham ve yaşamı değiştiren arayışları kapsayan bir deneyim… Kiralık villalar, bu yeni seyahat ve konaklama zihniyetinin tüm gerekliliklerine mükemmel bir şekilde yanıt verirken, turizm anlayışına da çok başka bir olasılıklar sunuyor.

…………

Daha fazla okumak için “Bu Yaz Kalkan’a Gelmeniz İçin 7 Harika Neden” başlıklı yazımıza geçebilirsiniz…

Sizin İçin Seçtiklerimiz