Rezerve Edebileceğiniz 3 Çeşit Kaş Kalkan Kiralık Villa Konsepti

Antalya’nın en güzel ilçelerinden Kaş, Kalkan bölgesi, zengin mirasıyla gurur duyuyor ve bu cennet gibi mekanların farklı bir yanını deneyimlemek isteyen gezginler için önemli bir seyahat noktası haline geliyor. Kaş Kalkan bölgesi, sayıları giderek artan seçkin kiralık villa portföyü sayesinde “Türkiye’nin tatil merkezi” olarak adlandırılmaya aday mekanlardan biri olmakta…

Kalkan’da villa konaklama seçenekleri oldukça fazladır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok lüks ve uygun fiyatlı tasarımlar için hızlı bir şekilde rezervasyon talebi oluşturabilmeniz mümkündür.

İhtiyaçlarınıza en uygun kiralık villa konaklamayı seçmenize yardımcı olacak bir rehber hazırladık. Bu yazımızda lüks villalar, muhafazakâr villalar ve balayı villaları olmak üzere üç konaklama türüne odaklanacağız ve bunların her birinin ayırt edici özelliklerini ele alacağız.

3 Başlıkta Kaş Kalkan Kiralık Villa Konseptleri ve Ayrıcalıkları

Lüks Villalar

İyi koşulların standart olarak sağlandığı konuksever bir hizmet arıyorsanız, lüks villalar vazgeçilmez seçenekler arasında yer alacaktır. Bu tür konseptler, villa konaklama deneyiminizi olabilecek en konforlu hale getirmek için eşsiz manzaralardan lüks süit odalara, jakuziden saunaya, spor salonlarından sonsuzluk havuzlarına kadar gerekli tüm olanakları sunar.

Lüks villalar plajlara, şehir merkezlerine yakın olabilir veya daha inziva bölgelerde konumlanmış olabilir. Villada konakladığınız süre boyunca seyahat uzmanlarımız ihtiyacınız olan her konuda size hızlı bir şekilde yardımcı olur.

Kiralık Lüks Villa Ayrıcalıkları

Lüks villalar konsept ve kural olarak üst düzey standartlara sahiptir. Konum olarak bölgenin en iyi yerlerine inşa edilmiş villa tasarımları en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştür.

Lüks otellerden ve benzeri tatil mekanlarından daha fazla mahremiyet ve kullanım alanı sunarlar.

Lüks villa trendi günümüzde, sağladığı olanaklar ve avantajları sayesinde otel konseptlerini geride bırakmaya başlamıştır. Kalabalık grup tatillerine uygun yatak sayısı bulunabildiği gibi, iki kişilik tatiller için de ideal büyüklükte lüks konseptler mevcuttur. Lüks villalarda yemeklerinizi civardaki restoranlarda yiyebilir veya tam donanımlı modern mutfaklarda kendiniz hazırlayabilirsiniz. Yemek servisi talep ettiğinizde ek ücret karşılığında bunu ekibimizden yetkili kişiye bildirmeniz yeterlidir.

Özetle tatilnekolay.com bünyesindeki lüks villalar, sizlere mükemmel bir konaklama deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlanmış villalardır.   

Kaş Kalkan'da yer alan çağdaş tarzda 4 yatak odalı bir taş ev olan Villa Aslan.

Muhafazakar Villalar

TNK tatilnekolay’da aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenekten bir diğeri de muhafazakar villalardır. Otel mantığından farklı olarak, yalnızca size ait bir alanda gözlerden tamamen uzakta rahat bir tatil geçirebilmeniz için korunaklı hale getirilmiş imkanlara sahiptir.

Muhafazakâr villa, islami kurallara uygun bir hayat tarzı süren çiftlerin rahatça ve güven içinde tatil yapabilmeleri için dizayn edilen özel villalardır. Muhafazakâr ailelerin tercih edebileceği farklı özelliklere sahip villalar bulunmaktadır. Bu durum çiftlerin önceliklerine göre değişkenlik gösterir. Muhafazakar villalar, son dönemlerde muhafazakar otellerden daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun öncelikli nedenlerinden biri, çiftin her şeyiyle kendilerine özel bir mekânda rahatça tatil geçirebilmeleridir. Çiftler aynı havuzda yüzebilir, aynı alanda dilediğince güneşlenebilirler. Misafirlerimizin kendilerini evinde gibi hissetmelerine olanak sağlar.

Villaların boyutları tek odalı birimlerden çok yatak odalı geniş süitlere kadar çeşitlilik gösterir. Genellikle geniş bir yemek salonu, oturma odası ve mutfak gibi standart olanaklarla birlikte gelir ve kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlar. Buna karşılık muhafazakâr villalar ekonomik ve mütevazı standartlarda olabildiği gibi, özel sauna, sağlıklı yaşam odaları, sinema odaları gibi lüks özelliklerle de dolu olabilir.

Özetle, muhafazakâr villa konseptleri diğer villa tiplerine göre çok daha fazla mahremiyet sunar.   

Kalkan Kiralık Ev

Kalkan kiralık ev seçenekleri arasında nasıl bir konseptte villa istediğinizi belirlediniz mi? Deniz manzarası ister misiniz? Sürüş ve araç kiralamanın zorunlu olmaması için belirli tesislerin yürüme mesafesinde olduğundan emin olmanız gerekiyor mu? Partide barların ve gece kulüplerinin sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olmasını avantaj olarak sayacak gençlerle birlikte misiniz?

Ya da belki de gece hayatının koşuşturmacasından rahatsız olmamak için yeterince uzakta mı olmanız gerekiyor?

Grubunuzun seyahat için bir tarihi veya en azından kaba bir tarihi olabilir. Olası destinasyonların iklimini ve sıcaklığını dikkatlice inceleyin. Yalnızca gündüzleri değil, aynı zamanda gece sıcaklıklarını ve bunların grubunuzu nasıl etkileyebileceğini de göz önünde bulundurun.

Villa tatilinde size katılanlar üzerindeki tüm etkileri ve etkilerini düşünün.

Yolculuğunuz yoğun olmayan sezondaysa, gece sıcaklıklarının düşmesiyle havuz sıcaklığı düşük tutulur, böylece ısıtmalı bir havuza ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz?

Kaş Kiralık Villa Seçenekleri İçin Harekete Geçin!

Kaş kiralık villa tatiliniz için bütün planlarınızı yaz başından yapmaya başlayabilirsiniz… Öncelikle mevsimi ve hava sıcaklığını da göz önünde bulundurmanız önemlidir. Sıcaklık, çok genç ve çok yaşlılar için de bir sorun olabilir. 

Zaten bir yeri iyi bilmiyorsanız, araştırma her şeydir. Google'ı uzaklaştırın ve toplayabildiğiniz kadar bilgi toplayın.

Seyahat edebileceğiniz kesin tarih aralığına karar vermeniz gerekecektir. Çoğu tesis, belirli bir varış gününde ısrar eder. Rezervasyonlarınızı erken tarihlerde yapmanız ve yoğun sezonlara kıyasla düşük sezonları tercih etmeniz de villa kiralama deneyiminizin daha rahat geçmesini sağlayan faktörler arasında yerini alacaktır.

Hangi konseptte olursa olsun, rüya gibi tatillerde buluşmak üzere…

Sizin İçin Seçtiklerimiz