Villa Lucas

Villa Lucas


Arkadaşlarımızla planladığımız tatilimiz için Villa Lucas’ı kiraladık. Villa Lucas kocaman bir havuzun yanı sıra ferah ve muhteşem manzaraya sahip bir villa. Muhteşem deniz manzarasına karşı yediğimiz yemekler içtiğimiz şaraplar harikaydı kesinlikle gün batımını da kaçırmayın, Jakuzili villanın jakuzisinde köpük banyosu yapıp vücudunuzun tazelenmesini de ihmal etmeyin. Bu arada meltem hanıma da çok teşekkür ederiz tüm süreçte bizlere çok yardımcı oldu.

Harika bir atmosfere sahip olan villa Lucas'ta 10 günümüzü geçirdik. Jakuzili villanın jakuzisinde yaptığımız köpük banyolarıyla ferahladık. Donanımlı mutfağı sayesinde her türlü yemeği yaptık, manzaraya karşı yedik, tatilin keyfini çıkardık. Özel havuzu sonsuzluk havuzuydu ve bu sonsuzluk havuzunda manzaraya karşı yüzmek çok keyif vericiydi. Bol kahkahalı bol eğlenceli bir tatil geçirdik. Villada her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, her şey için teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık yaptığımız villa tatilinden.

Ailemle geldiğimiz villa Lucas'ta harika bir tatil geçirdik. Villanın odaları gayet geniş, ferah ve aydınlıktı. Villanın özel havuzuda çok genişti hepimiz rahat rahat yüzdük. Çok sevdik villayı. Denize yakın olmasıyla gidip plajları da deneyimleme fırsatı bulduk. Markete ve restoranlarada yakındı bu sayede ihtiyaçlarımızı kolaylıkla karşılayabildik. Villada çok rahat ettik, çok konforluydu. Her şey için çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık. Herkese öneririz bu güzel villayı. Hepiniz çok memnun kalacaksınız emin olun.

Sicherheitscode