İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kalkan mah. Akbel mevki Ardıç sok no 459/1 Kaş / Antalya
Tel: 0850 307 0 865
Fax: 0850 307 0 865
E-Posta: [email protected]

Destek Hattımız

0850 307 0 865

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Güvenlik ve Gizlilik Politikası


TATİLNEKOLAY, iş bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. TATİLNEKOLAY hiçbir zaman misafirlerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.

TATİLNEKOLAY, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

TATİLNEKOLAY, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. TATİLNEKOLAY'ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.TatilNeKolay.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, TATİLNEKOLAY'ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

TATİLNEKOLAY, www.TatilNeKolay.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. TATİLNEKOLAY, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

TATİLNEKOLAY, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

TATİLNEKOLAY, kullanıcılara ve kullanıcıların www.TatilNeKolay.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez - Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Villalarımızdan herhangi birini kiralayan misafirlerimiz yukarıda belirtilen güvenlik ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.