Bayram Tatili 2021 Yaklaşıyor! En Güzel Tatil Yerleri ve Görülmesi Gereken Mekanlar

Bayram tatili 2021 yılında iki uzun tatille birlikte çalışanların ve ailesiyle bir arada olmayı iple çekenlerin yüzünü güldürüyor. Bayram tatili 2021 Ramazan 12 Mayıs’ta başlayacak olup, 2021 Kurban Bayramı tatili ise 19 Temmuz’da başlıyor.

Yaz tatilinizi en güzel şekilde değerlendirebilmeniz için sizlere harika bir seyahat rotası hazırladık. Kaş Kalkan’dan Fethiye Öldüniz’e, Bodrum’dan Milas’a Türkiye’nin en güzel tatil yerleri ve mutlaka görülmesi gereken yerler listesine, tatile çıkmadan önce göz atmanızı tavsiye ederiz!

Bayram Tatili 2021 Boyunca Gezilebilecek En Güzel Tatil Yerler


Bayram Tatili İçin Antalya Kaş Seyahatine Ne Dersiniz?

Kaş Plajları Sımsıcak Kumlarda Uzanıp Güneşlenmek? İyi Fikir!

Kalkan plajları ve koyları kelimelerle nasıl anlatılır bilemiyoruz ama yine de deneyeceğiz! Çünkü yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en güzel plajlarına ev sahipliği yapan Kalkan’ı her yönüyle dolu dolu keşfetmenize yardımcı olmak istiyoruz. Kalkan denize girilecek yerler konusunda hiç tereddütsüz her yerden denize atlayabileceğiniz kadar temiz ve berrak bir denize sahiptir.

En Güzel Kalkan Plajları

Kaputaş plajı

Patara plajı

Kalkan Palm Beach

Kalkan Beach Park

Mahal Beach Club

Kalamar Beach Club

Fırnaz Koyu

Bayram Tatili 2021 Bodrum’suz Olmaz!

Bodrum geçmişten beri yaz tatillerinin en popüler ve vazgeçilmez adreslerinden biri olmuştur. Şarkılara konu olmuş bu güzide tatil beldesi, bayram tatili 2021 için muhteşem bir tercih! Bodrum’da gezebileceğiniz yerlere dair kısa kısa:

Dalaman’da Villa Kiralama Bir Başkadır

Villa kiralama 2021 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi revaçta olacak. Herkes ailesiyle baş başa bir tatil geçirmek ve kalabalık gözlerden uzak olmayı günden güne daha çok tercih etmekte…

Tatilnekolay ekibi olarak bayram tatilleri 2021 yılınızı en güzel şekilde değerIendirebilmeniz için sizlere en güzel kiralık villa seçeneklerini sunuyoruz. Bununla birlikte villa konaklama süresince civardaki en güzel tatil yerleri, plajlar, antik kentler keşfetmeniz sizleri bekliyor!

2021 Bayram Tatilleri İçin Bir Gezgin Misali: Adım Adım Milas Gezilecek Yerler

Herakleia Antik Kent

Euromos Antik Kent

Beçin Kalesi

Milas Müzesi

Bafa Gölü Milli Parkı

Gökçeler Köyü

Uyku Vadisi

Şeytan Yalısı

Bayram tatili 2021 seyahat rotanız şimdiden hazır! Gelecek yazılarımızda mutlaka görmeniz gereken tatil yerleri hakkında detaylı ve ayrıntılı konulara yer vereceğiz. En güzel tatil yerleri mekanlarında en güzel kiralık villa konaklama seçenekleri için TatilNeKolay Blog’u takipte kalın!

Sizin İçin Seçtiklerimiz