Ölüdeniz Fethiye Tatili: Ölüdeniz’e Giderken Yanınıza Ne Almalısınız?

Ölüdeniz Fethiye hava durumu yaz aylarında genellikle 27-35 derece arasında seyrediyor. Fakat yılın her günü güzel bir havası olduğunu söyleyebiliriz. Yaz akşamları askılı elbisenizin ya da şortunuzun üzerine incecik bir hırka yeterli olmaktadır.

Türkiye'nin diğer bölgelerini de ziyaret etmeyi planlamıyorsanız, muhafazakâr giyinme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ölüdeniz Fethiye Tatil Çantanızda Neler Olmalı?


·         Bir mayo: Buraya kadar gelip masmavi berrak sulara dalmadan gidemezsiniz. Ortamın atmosferini de göz önünde alırsak, süslü ve abartılı tercihler yerine rahat ve kullanışlı bir mayo iyi bir tercih olacaktır.

·         Parmak arası terlik: Ölüdeniz tekne turları, kesinlikle tatilinizin en önemli bölümlerini kapsayacak. Ölüdeniz'de vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, civardaki koyları ve sahilleri en az bir veya iki gün gezmek isteyeceksiniz. Rahat ve suya dayanıklı terlikler, tekne günlerinde, plaj günlerinde ve hatta çamur banyolarında ihtiyacınız olan eşyanız olacak.

·         Yürüyüş ayakkabısı: Ölüdeniz dinlenmek için harika bir yer ama aynı zamanda hareketlenmek için de harika bir yer! Unutmayın ki Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü yapmak için en popüler noktalardan biridir. Buralarda yapacağınız yürüyüşler, tırmanışlar ve rüzgârlı hava koşullarına karşı yanınıza kesinlikle sağlam bir yürüyüş ayakkabısı alın.

·         GoPro: Fotoğraf çekmekten ve video oluşturmaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle bir GoPro şart… Deniz ve havuz gibi ıslak koşullarda hem fotoğraf hem de video çekmek için süper kullanışlıdır. GoPro Hero 5 ve 6 zaten su geçirmezdir. Ancak bir GoPro Hero 4'ünüz varsa su altı kutusunu da yanınıza almalısınız.          

Ölüdeniz Fethiye Konaklama

Fethiye Kiralık Villa İmkanları

Ölüdeniz gezinizin mükemmel bir şekilde tamamlanması için Fethiye villa kiralama seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Tatilnekolay.com ayrıcalığıyla ulaşabileceğiniz denize sıfır villa imkanlarıyla, tatilinizin en önemli kısmı olan konaklama konusunu güven içinde çözüme kavuşturmuş olacaksınız. İster bir balayı villası arıyor olun isterseniz kalabalık bir arkadaş grubuyla tatil yapın, farklı konseptlerde ve kapasitelerdeki kiralık villalar beklentilerinize cevap verecektir.

Bir Ölüdeniz kiralık villa konseptinden bekleyebileceğiniz tüm ihtiyaçların çözüme kavuşturulması mantığıyla, özenle tasarlanmış villalarımızı, Fethiye kiralık villa kategorisinde bulunan Ölüdeniz mevkiindeki seçenekleri web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz