Kaş Üzümlü Köyü Satılık Ev ve Kiralık Villalar Popülerleşti

Kaş Üzümlü Köyü satılık ev ve kiralık villa arayışları günden güne insanların ilgisini daha çok çekmeye başlamıştır. Üzümlü Köyü Kaş’ın en güzel bölgelerinden biri olup, eskiden Rumlar ile Türklerin bir arada yaşadıkları tatlı şirin bir köydür. Yeni yasaya göre Üzümlü Mahallesi olarak adlandırılmaktadır.

Kaş Üzümlü Köyü Satılık Ev ve Kiralık Villa Seçenekleri Artış Gösteriyor

Üzümlü Köyü Kaş’ın en çok rağbet gören yerleşim merkezlerinden biridir. Tertemiz havası, sessiz sakin doğası ve harika manzaralarıyla şehir hayatından kaçıp kurtulmak isteyenler Üzümlü Köyü’nü mutlaka ziyaret edeceklerdir. Buradaki Üzümlü Köyü satılık ev ve arsalar yatırım amaçlı tercih edilebildiği gibi, insanların direkt gelip yerleşip, bir yaşam kurma hayaline de mekân olabiliyor. Yıllar içinde halen doğallığını koruması ve oteller tarafından işgal edilmemiş olması da Üzümlü Köyü hakkındaki bir başka güzelliktir.

Kaş Üzümlü Arası Kaç Km

Kaş Üzümlü Köyü arası 35 km olup, yaklaşık 43 dakika sürmektedir.

Kaş Üzümlü Köyü Hakkında Kısaca…Üzümlü Köyü satılık ev ve kiralık villalar, bölgenin turizm değerini artıran unsurlardır. Bu köyde alışverişinizi yapabileceğiniz marketler, okul, sağlık ocağı, yerel lokantalar, kahvaltıcılar bulunmaktadır. Bazı marketler kiralık villalar için özel servis hizmeti de verebilmektedir. Ayrıca Üzümlü Köyü yerel sakinlerinin bizzat ürettiği organik tarım ürünlerine de ulaşabilmeniz mümkündür. Kaş Üzümlü, her şeyiyle bir insanın hayal ettiği o tatlı sahil kasabasıdır aslında…

Kaş Üzümlü Kiralık Villalar

Üzümlü Köyü ve İslamlar Mahallesi, villa kiralama sektörü ile tanışan ve bu anlamda gelişen Kaş bölgelerindendir. Tatilnekolay.com Kaş Üzümlü bölgesindeki villalar ile tanışmak için web sitemizi ziyaret edebilir, buradaki konforlu konaklama imkanlarını keşfedebilirsiniz. Üzümlü kiralık villalar özel havuzlu, korunaklı havuzlu, deniz manzaralı ve doğa içinde villalar olarak bulunmaktadır. Üzümlü’nün tüm güzelliğini gözler önüne seren harika lokasyonlardaki yazlık villalar, her yıl yüzlerce tatil severin konaklama tercihi arasında yer alıyor…

Üzümlü Köyü Muhafazakâr Tatil ve Balayı Villaları

Kaş Üzümlü Köyü, sessiz sakinliğiyle ve tertemiz muazzam doğasıyla en çok muhafazakâr aileler ve balayı çiftleri tarafından tercih edilen bölgelerden biridir. Üzümlü kiralık villalar bahçeli, teraslı, özel havuzludur ve her biri benzersiz manzaralara sahiptir. Ayrıca bazı villalarda bulunan ısıtmalı havuz özelliği, Üzümlü Köyü’nü kış aylarında da ziyaret edebilmenize olanak sağlar.

Üzümlü Köyü Havası Nasıldır?

Üzümlü, denizden 250-300 m yüksek bir konumda yer almaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi bazı evler üzüm asmaları ile kaplanmış bir haldedir. Bu asmalar manzaraya yemyeşil eşsiz bir ambiyans katar. Dolayısıyla nem oranı düşük olan bir bölgemizdir. Yazın en sıcak olduğu dönemlerde bile akşamları serin ve temiz bir havayla karşılaşabilirsiniz.

Kaş Üzümlü Köyü Ulaşım

Üzümlü Köyü Patara Plajı arası mesafe, 9 km olup, aynı şekilde Kalkan merkeze de 9 km sürmektedir. Buradan özel araçla yaklaşık 10-15 dakikalık mesafelerde çoğu turistik merkeze ulaşım sağlanabilir.

Kalkan Üzümlü Köyü arasında halihazırda düzenli bir şekilde işleyen bir toplu taşıma imkânı bulunmuyor. Kalkan’dan Üzümlü’ye taksi veya özel araç kullanarak 10 dk içinde ulaşabilmeniz mümkündür.

Üzümlü kiralık villakiralık ev arıyorsanıztatilnekolay.com ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Üzümlü Köyü villa konaklama için her zaman en güzel seçeneklerle tatilinizi veya yeni yaşantınızı planlamak için yanınızdayız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz