En Güzel Kalkan Plajları ve Giriş Ücretleri 2022 | TNK Tatilnekolay

Kalkan plajları ve koyları kelimelerle nasıl anlatılır bilemiyoruz ama yine de deneyeceğiz! Çünkü yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en güzel plajlarına ev sahipliği yapan Kalkan’ı her yönüyle dolu dolu keşfetmenize yardımcı olmak istiyoruz. Kalkan denize girilecek yerler konusunda hiç tereddüt etmeden her yerden denize atlayabileceğiniz kadar temiz ve berrak bir denize sahiptir.

Kalkan en güzel plajlar ve giriş ücretleri hakkındaki bilgileri, tatilinizi planlı ve verimli geçirebilmeniz için bir araya getirdik.

Kalkan Plajları / Kalkan Koyları Detaylı İnceleme

Kalkan Halk Plajı

Bir belediye halk plajına göre oldukça üst standartlarda olan Kalkan Halk Plajı, gününüzü muhteşem bir berraklık yüzerek geçirebilmeniz için ideal bir Kalkan plajı… Giriş ve duş ücretsiz olup, şezlong ve şemsiye kullanmak isterseniz ücrete tabiidir. Bu yüzden kendi sandalyenizi götürüp hiç ücret ödemeden vakit geçirebilirsiniz.

Harika Doğası ile Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı’nda ulaşmak girişindeki merdivenlerden dolayı diğer plajlara göre biraz daha yorucu olsa da yolun sonunda gördüğünüz manzara karşısında bir o kadar yolu daha yürürüm diyeceğinizden eminiz. Kalkan’a 6 km uzaklıkta bulunan Kaputaş’ı mutlaka Kalkan denize girilecek yerler listenize alın. Kaputaş’a giriş ücretsiz, şezlong ve şemsiyeler gideceğiniz yılın kuruna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Göz Alıcı Patara Plajı

Patara Plajı’nı eski Türk filmlerinden hatırlayacaksınızdır. Çöl manzarası gerekli olan sahnelerde genellikle Patara Plajı’nın uçsuz bucaksız kumları kullanılmıştır. İncecik altın sarısı kumuyla, caretta carettaların yavrularını emanet ettiği bir konum olmasıyla insanı kendine aşık eden bir plaj. Patara Plajı’na giriş ücretlidir. Ayrıca yalnızca denize girmek için değil, Patara Antik Kenti turu yapmak için de görülmeye değer.

Kalkan Palm Beach

Palm Beach Club'a geldiğinizde burayı neden daha önce keşfetmedim diye üzülebilirsiniz. Çalışan personellerden, tesisin temizliğine, yiyecek-içeceklerinden sahiline kadar her detayıyla kusursuz bir Kalkan plajları deneyimi sunar.

Kalkan Beach Park

Beach Park Kalkan son 15 yıldır leziz yemekler, nefis kokteyller ve kaliteli hizmet ile varlığını sürdürüyor. Denizdeki trambolin ziyaretçilerin en sevdiği aktivitelerden biri…

Mahal Beach Club

Yaş ortalaması olarak daha gençlere hitap eden plajlardan biri olan Mahal Beach, oldukça geniş ve ferah bir plaj kullanım alanı sunuyor. İnsanlarla yakın mesafede iç içe güneşlenmekten hoşlanmayanlar için ideal.

Kalamar Beach Club

Bünyesindeki restoranıyla, kano, bisiklet trambolin aktiviteleriyle eğlenceli bir gün geçirebilmeniz için her şey düşünülmüş. Giriş ücretine şemsiye, şezlong ve bazı aktiviteler dahil ediliyor. Kalkan merkezden özel araçla 10 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. Şimdiden gitmek istediniz öyle değil mi?

Fırnaz Koyu

Teknelerle ulaşım sağlayabileceğiniz Fırnaz Koyu’nun çamuru meşhur… Cilt için sıkılaştırıcı bir etkisi olduğu bilinen çamuruna bulandıktan sonra mavi berrak sularda yüzmenin tadı sanıyoruz ki başka hiçbir şeyde yoktur! 


Çakıl Beach Club Kalkan

Kalkan’daki plaj merkezinin sağ kısmında bulunan Çakıl Beach Club, özellikle çocuklu aileler için oldukça uygun bir tasarıma sahip.

Çakıl Beach Club'ta yapabileceğiniz aktiviteler;

  • Parasailing,
  • Hamburger - fastfood lezzeti,
  • Jet ski
  • Su sporları

Çakıl beach club giriş ücreti 35 tl'dir. (Fiyatlar kur güncellemelerinden önceki halini belirtir.)

Indigo Beach Club

Indigo Beach Club konumu, Kalkan Halk Plajı yanında konumlanmıştır. Denize kumsaldan değil, özel olarak yapılmış platformdan giriliyor.

İndigo beach club giriş ücreti 40 tl'dir (bu fiyat kur güncellemelerinden önceki halini belirtmektedir.)

İndigo Beach Club'ta bulunan manzaralı bir restoranda yemek yiyebilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz