Kaş Gökseki Kiralık Ev ve Kiralık Villa Seçenekleri

Kaş Gökseki kiralık ev ve villalar açısından son derece cazip fırsatlar sunuyor. Son dönemler villa ve müstakil ev kiralama taleplerinin artmasıyla birlikte bu bölgelerde misafirlerin taleplerine yönelik konforlu konaklama imkanları ve iyileştirme düzenlemeleri sürmektedir.

Kaş villa kiralama, Kaş’ın büyüleyici güzelliklerine yalnızca size ve ailenize özel bir mekânda erişme şansı edinmek artık tüm tatil severlere daha cazip geliyor. Bunun başlıca nedenleri arasında malum, hepimizin dünyanın değişen düzenine ayak uydurmaya çalışmasından ileri geliyor. Yeni dünya düzenine göre artık çoğu sektörler ofiste değil evden çalışmaya devam etmekteler. Evden çalışmak demek, evin daha konforlu olması ve sessiz sakin/huzur verici ortam koşulları sağlanmış olması anlamına da geliyor. Çalışırken mutlu olmak ve verimliliği artırmak adına birçok insan Kaş Gökseki kiralık ev ve kiralık villa arayışına giriyor.

Yalnızca tatil yapmak için değil, aynı zamanda normal hayatımızı idame ettirmek için de çoğu insan yeni evlere taşındılar veya mevcut evlerinde konformist anlayışına yönelik düzenlemeler yaptılar. Tatilnekolay olarak 300’ü aşkın kiralık villa portföyümüzle, taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun villayı bulmak ve hizmetinize sunmak en büyük motivasyon kaynağımız! Sizlerle birlikte biz de bu yeni dünya düzenine ayak uyduruyor, bütün villalarımızı bu işleyişe göre gerek hijyen gerekse izolasyon gibi konular açısından yeniden düzenliyoruz.


Kaş Gökseki Kiralık Ev ve Müstakil Yazlıklar Revaçta!

Kaş Gökseki Mahallesi Nasıl Bir Yer?

Kaş Gökseki kiralık ev arayışında olanlar için sessiz, sakin, huzurlu bir mahalledir. Kaş merkezden Gökseki arası 6 km, yani yaklaşık 9-10 dakika sürmektedir. Deniz kenarında Kaş’ın muhteşem manzarası eşliğinde harika anılar biriktirebileceğiniz bir bölgedir.

Kaş Gökseki Akçagerme Plajı


Kaş Gökseki’de yer alan Akçagerme Plajı, Kaş sınırları içindeki en muazzam konumlardan birine sahip olan plajlardan biridir. Denizin berraklığı şaşırtıcı derecededir. Hani derler ya, “akvaryum gibi!” Akçagerme Plajı toplamda 200 m uzunluğa sahiptir. Kaş’ın birçok plajı gibi Gökseki Akçagerme Plajı da mavi bayraklıdır ve denizin sıcaklığı diğer Kaş bölgelerine kıyasla daha ılıktır. Çocuklu ailelerin hem suyun temizliği hem de sakin çevresi açısından sıklıkla tercih ettiği Gökseki, sakin ve dalgasız deniziyle tatil severlerin tercih sebebi olmaktadır.

Patara Plajı ile ilgili yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz